De dissertatie van Prof. dr. K. Putters is als boek te bestellen voor 33 euro. Mijn verzoek om een gratis exemplaar is gelegen in het feit dat ik nu al jaren zonder inkomen ben.
Tegelijkertijd, het zal u niet ontgaan zijn, heb ik kritiek op de filosofie van marktwerking in de gezondheidszorg. Tevens is duidelijk dat de gezondheidszorg nu kraakt in haar voegen. Maar hoezeer ik ook het openbare debat hierover zoek, dit debat komt niet van de grond. Althans, ik merk er niets van.
Toelichting – Ik zoek al geruime tijd het gesprek met de deskundigen van ESHPM, maar dat schiet niet op. Terwijl men mijn verzoek wel hoort, oa. twitter geeft dit aan. En, niet te vergeten, er zijn full-time communicatie professionals in dienst?!
